Ивайло Тончев
автор във Framar.bg

Ивайло Тончев е част от екипа на framar.bg - едновременно и като журналист, но и като създател и мениджър на маркетинговия отдел. По образование е филолог (българска и английска филология).
През годините сътрудничи на различни регионални и национални издания.
Работи за framar.bg от октомври 2010. Развива маркетинговия отдел на платформата и е част от творческия екип, който разработва рекламните стратегии на марката.
Участия в медиите
- uspelite.bg - интервю
- banker.bg - интервю
- thecreators.bg - интервю
- mmtvmusic.com - интервю
- Здраве на една ръка разстояние - интервю за Forbes Bulgaria
- nova.bg - интервю
Участия в събития като лектор
Уебсайт: https://media.framar.bg
Публикации на автора

Открийте какви минерални дефицити имате
Открийте какви минерални дефицити имате

Проф. д-р Димитричка Близнакова и д-р Мартина Гълъбова - Респираторните инфекции при децата през зимата - как да ги лекуваме?
В това интервю проф. д-р Димитричка Близнакова и д-р Мартина Гълъбова ще разкажат за респираторните ...

Важните неща за новия Коронавирус - nCoV - видео
В това видео ще видите най-важните неща за новия коронавирус.

Само 1 от 3-ма пациенти с инфаркт спира да пуши
Интервю за вредата от тютюнопушенето и бездимните алтернативи с проф. Георгиев и проф. Момеков

Любовта е заразителна, омразата също
Сигурно много пъти сте се запитвали как става така, че някои деца израстват като обичливи, слънчеви ...

Нов хирургичен метод за облекчаване на симптомите на Базедовата болест прилагат в УМБАЛ "Св. Иван Рилски", София
Научете повече за новия метод за облекчаване на симптомите на базедовата болест, прилагам в УМБАЛ Св...

Екип от УМБАЛ "Света Марина" реализира първите операции на сфинктеропластика във Варна
Сфиктеропластиката се прилага при обширен дефект на сфинктера, който може и да е резултат от родова ...

Грешната диагностика в областта на автоимунните ревматични заболявания може да се дължи и на предоверяване на машините
Предоверяването на машините заема четвърто място по честота на грешките в диагностицирането

Витамините по време на бременността
Витамините по време на бременността могат да бъдат много полезни, те подкрепят организма на майката ...

Страда ли вашето бебе от колики?
Страда ли вашето бебе от колики? В този тест ще разберете дали има възможност бебето ви да страда от...

Абоколикен - за щастливи бебета!
Абоколикен помага при колики, научете как и защо!

Лошата миризма прави хората отблъскващи за околните
Изследване върху това кое е най-отблъскващото нещо в противоположния пол показва, че това е лошата м...
На страница по:
Коментари към Ивайло Тончев